NASZ DOM

Zapraszam do nowo powstałej grupy na fb – „PRL-OWSKA KOSTKA – remont starego domu, przebudowa, adaptacja” + SNEAK PEAK ELEWACJI

Krótko i na temat. Zapraszam do nowo powstałej grupy na fb zrzeszającej osoby, które są miłośnikami klasycznej PRL-owskiej kostki.

 

PRL-OWSKA KOSTKA – remont starego domu, przebudowa, adaptacja

 

BTW – w tym miesiącu nie będzie relacji remontowej, bo ospa mnie totalnie wyniszczyła. Tak bardzo, że tydzień temu nabawiłam się zapalenia zatok, a chwilę potem zaraziłam się od Młodszej bostonką. Miesiąc pełen wrażeń. xD Zanim do siebie dojdę, by coś więcej napisać minie jeszcze miesiąc. We wrześniu pojawi się zatem relacja z miesiąca piątego i szóstego na raz. Jak coś to na instagramie bywam częściej (2 razy na miesiąc co prawda, ale zawsze coś 😀 ).

View this post on Instagram

Lada moment łazienka i toaleta staną się w końcu zielone! 1 zdjęcie – łazienka – światło dzienne, bez lampy, chyba wygrywa kolor nr 3 czyli @fluggerfarby 2508 2 zdjęcie – toaleta – lampa błyskowa, bo ciemno tam ze hej, mamy dylemat, ale chyba kolor nr 2, którego numeru nie pamietam. 😀 dobrze ze mam próbkę z numerem koloru. Fajny jest też ten pierwszy odcień zieleni, taki khaki, bardzo ładny, stonowany. W ogóle te farby maja rewelacyjne krycie, malowaliśmy to starym beznadziejnym wałkiem, a i tak dwie warstwy wystarczyły by idealnie pokryć. . . . #remont #łazienka #bathroomremodel #przebudowa #starydom #dom #domkostka #zieleń #zielonesciany #greenwall #malowanie #flugger #oldhouse #mojdom #interiordesign #modernbathroom #wnetrza #interiors #kafelki #spelniammarzenie #dziejesie

A post shared by Modern&Simple Cube House (@ms__house) on

BTW2 – to, co widzicie jako obrazek wyróżniający wpisu to przyszła elewacja naszego domu 😉

BTW3 – w grupie jest śmiesznie mała ilość osób, ja zupełnie nie ogarniam podstaw marketingu i zasięgów, jakie panują na fb. Mam nadzieję, że z czasem grupa zrobi się liczniejsza. Będę szerzyć miłość do klasycznej PRL-owskiej kostki, nie poddam się bez walki ;)

Pozdrawiam serdecznie!

Previous Post Next Post

2 komentarze

 • Reply Awitek 9 sierpnia 2018 at 12:56

  Konkretne te kolorki. Będzie łazienka z charakterem jak i cały dom z tego widać 🙂
  Pozdrawiam

  • Reply Monika P. 29 sierpnia 2018 at 08:24

   Dzięki!

  Leave a Reply