Wnętrza

Zmiany

Zmiany. 22.10.2014 roku przyszła na świat moja pierworodna, na imię jej Matylda. Zaburzyła mój przecudowny chaos ogromną dozą rutyny, spokoju, cierpliwości oraz opanowania. Zmusiła mnie i moją Lepszą Połówkę do tego byśmy zaczęli myśleć o sobie jak o rodzinie. A jeśli chce się założyć rodzinę trzeba zadbać o sprawnie funkcjonujące ognisko domowe. I stąd pomysł na założenie tego bloga.

Od zawsze znajomym i rodzinie „projektowałam wnętrza” , ja bym to jednak nazwała doradztwem wnętrzarskim dzięki któremu byli w stanie samodzielnie ustalić co im się podoba, czego rzeczywiście oczekują od swoich domów, w jakim stylu czują się dobrze i pewnie. Sporo czytam, a jeśli czegoś na dany temat nie wiem to robię porządny „research”. Stąd też moja wiedza w tym zakresie, nie jestem profesjonalistą lecz pasjonatem pięknych wnętrz, niekoniecznie modnych czy tez stylowych. Nie cierpię wnętrz hotelowych, nieprzyjaznych, niepraktycznych, które się obecnie dosyć często widuje w magazynach wnętrzarskich. Preferują domy z duszą, takie które idealnie pasują do jego mieszkańców.

Nie lubię wyrzucać kasy w błoto, większość mebli bądź dekoracji, które mi się podobają są okrutnie drogie, nierealne dla portfela przeciętnego Kowalskiego. Kocham majsterkować, także z reguły próbuję stworzyć dla siebie coś z niczego, tak by wyglądało zacnie, a przy okazji nie zrujnowało mojego portfela. Chcę pokazać ,że chęci + zapał do pracy + odrobina wolnego czasu wystarczą by mieszkać pięknie, czego skutkiem ubocznym będzie tylko frajda z tworzenia plus ogromna oszczędność funduszy.

Na tym blogu będę pokazywać instruktaże dotyczące samodzielnego i ekonomicznego przerabiania/odnawiania mebli, wszelakie DIY dekoratorskie i meblowe, porady jak zaprojektować perfekcyjnie dopasowane wnętrze, realizacje z moich własnych potyczek wnętrzarskich oraz wszelkie kwestie dotyczące uprawy ogrodu.

Zapraszam do regularnego odwiedzania MShouse.pl , będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza. Z chęcią udzielę porady w kwestiach stricte wnętrzarskich.

Pozdrawiam serdecznie, Monika S. 🙂

Next Post

2 komentarze

  • Reply Marta 8 lutego 2018 at 00:28

    Cześć! Zapowiada się tematyka, która mnie bardzo interesuje! Już dodałam bloga do obserwowanych i czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy – zwłaszcza o starym domu 🙂 Pozdrawiam

    • Reply Monika P. 9 lutego 2018 at 21:58

      Cześć! Cieszę się bardzo 🙂 Pozdrawiam.

    Leave a Reply